Odkryjmy Disco Polo na nowo ze stroną NewsDiscoPolo.info

Głównym celem prac nad nową stroną internetową było stworzenie serwisu, który jest nowoczesny i responsywny, czyli elastycznie dostosowujący sposób prezentacji treści do każdego typu urządzeń. Strona NewsDiscoPolo.info, skierowana do środowiska muzycznego, nurtu muzyki Disco Polo oraz promocji zespołów Disco Polo, została przebudowana tak, aby była jak najbardziej czytelna, wygodna oraz odpowiadająca najnowszym światowym trendom web designu.

Odkryjmy Disco Polo na nowo ze stroną NewsDiscoPolo.infoInnowacja w branży Disco Polo

W projekcie portalu postawiono nie tylko na atrakcyjny layout, ale również na maksymalną funkcjonalność i intuicyjne wyszukiwanie informacji o zespołach. Dzięki temu wszystkie kwestie dotyczące premier teledysków, premiera Audio, plotek Disco Polo czy artykułów o Disco Polo zostały odpowiednio posegregowane w kategorach i rozmieszczone tak, aby ułatwić odbiorcom ich zlokalizowanie.

Ponieważ Portal Disco Polo działa nieprzerwanie od początku 2013, nowy portal ma pomóc w budowaniu spójnego globalnego wizerunku zespołów Disco Polo, z uwzględnieniem nowych trendów tej muzyki. 

Jako NewsDiscoPolo.info chcemy wyznaczać trendy nie tylko w obszarze muzyki Disco Polo, ale również promować zespoły które dopiero zaczynają swoją przygodę w tym nurcie. Uruchomienie nowego wyglądu serwisu NewsDiscoPolo.info to nasz kolejny duży krok w realizacji modernizacji naszych istniejących projektów. Wpisuje się on również doskonale w naszą strategię pomocy niemalże każdemu zespołowi zaistnieć na dużej scenie, stanowiąc uzupełnienie już realizowanych działań promocyjnych – mówi Paweł Deluga, Właściciel Grupy WirtualneMedia.info

Zrozumienie potrzeb branży Disco Polo

Nasi partnerzy przeprowadzili szereg spotkań z nowymi zespołami Disco Polo, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby nowych zespołów Disco Polo.

Efektem wspólnej pracy jest nowy wygląd naszej strony do wykorzystania w wersji mobilnej i na komputer przy dalszej rozbudowie treści zawartych na stronie. Zespół NewsDiscoPolo.info  opracował także wiele innych gotowych komponentów, z których portal zamierza je wykorzystać w niedalekiej przyszłości oraz samodzielnie je rozwijać. 

W sześć miesięcy stworzyliśmy nowoczesny i rozwojowy serwis dla entuzjastów muzyki Disco Polo. Położyliśmy szczególny nacisk na zrozumienie naszych czytelników ze współpracą z zespołami z topowych list przebojów Disco Polo. Dzięki temu możemy teraz pochwalić się naszą pracą – czyli nowym portalem Disco Polo. Zachęcamy do odwiedzania naszego portalu, uczestniczenia w dyskusjach oraz udostępniania naszych treści na swoich kontach FB – mówi Paweł Deluga, Właściciel Grupy WirtualneMedia.info


Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.


Jaka jest Twoja reakcja?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0